Громадський простір біля Львівського будинку органної та камерної музики: нові бачення та пропозиції

В рамках вересневого інтенсиву “Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії”, 19 вересня 2017 року відбулося обговорення, яке включало в себе розгляд пропозицій щодо зміни транспортного руху на вул. Професорській та перетворень простору поблизу Львівського будинку органної та камерної музики.

Якими повинні бути пішохідні зони вздовж вулиці Степана Бандери?

Спеціалісти ЛКП “Інститут просторового розвитку” на замовлення команди проекту “Вулиця для всіх” розробили пропозицію, яка може стати робочою при перетворенні пішохідних зон вздовж вулиці Степана Бандери. Так, концепція облаштування була розроблена на основі результатів обговорення від 20 квітня 2017 року та «Urban Cafe» від 10 жовтня 2016 року.

Обговорюємо та уточнюємо. Публічні простори на вул. С. Бандери

 

Впродовж вересня, команда проекту “Вулиця для всіх” спільно з архітекторами, ініціює серію публічних обговорень щодо громадських просторів, які повинні (або можуть) бути на вул. Степана Бандери.

Громадський простір та інтегроване планування: обмін досвідом

 

Минулий тиждень став активним періодом для спеціалістів, які вміють та хочуть творити якісні громадські простори у містах.  В рамках спільного українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова" (GIZ та ЛМР) було реалізовано тиждень тематичних заходів, які були присвячені інтегрованому плануванню громадського простору. Варто зауважити, що команда проекту «Вулиця для всіх» брала участь в багатьох зустрічах, виставках та обговореннях цього тижня.

Можливі перетворення простору поблизу церкви св. Ольги та Єлизавети: воркшоп спільно з користувачами простору

В рамках проекту «Вулиця для всіх» були передбачені процеси комунікації із зацікавленими сторонами щодо можливих змін та перетворень потенційних громадських просторів вздовж вулиці Степана Бандери, а також реконструкції одного із просторів, на основі побажань мешканців та користувачів.

Скачать новые шаблоны Joomla!