Візит німецьких експертів у сфері планування міського простору. Обмін досвідом

 

В рамках проекту “Вулиця для всіх” відбувся навчальний візит до Львова німецьких експертів, керівника та проектного менеджера управління транспортного планування та ремонту доріг міста Лейпциг до Львова.

Практики сталої міської мобільності: експертні обговорення та напрацювання рішень для Львова

 

Впродовж 2-3 жовтня з візитом у Львові перебувала німецька делегація на чолі із заступником міського голови Фрайбурга з питань містобудування та будівництва, інженерного і транспортного господарства, зелених просторів, керування проектами Мартіном Гаагом. За цей час п.Мартін презентував кращі практики сталої міської мобільності на прикладі свого міста під назвою «Майстерня майбутнього – Мобільність» для керівників профільних департаментів ЛМР та міського голови Львова.

Новий простір поблизу церкви св. Ольги і Єлизавети: як створити альтернативні варіанти облаштування?

 

“Простір частини вулиці С. Бандери перед церквою св. Ольги і Єлизавети, має переважаючий лінійний характер, а людські потоки, що його перетинають, є здебільшого діагональними. Також для цього простору є характерним великі тимчасові скупчення людей, що очікують на громадський транспорт, тобто простір перед церквою св. Ольги і Єлизавети використовується як транзитний і як тимчасовий. Аналізуючи стан озеленення, ми виявили його здебільшого незадовільний стан, але й також багато можливостей його покращення.. У нашому рішенні ми пропонуємо трактувати простір частини вулиці С. Бандери, перед церквою св. Ольги і Єлизавети як вхідну, запрошуючу зону до самої вулиці С. Бандери і до міста загалом”, - коментує Ольга Криворучко, архітекторка, яка розробляла пропозиції щодо перетворення громадського простору біля церкви св.Ольги і Єлизавети.

Громадський простір біля Львівського будинку органної та камерної музики: нові бачення та пропозиції

В рамках вересневого інтенсиву “Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії”, 19 вересня 2017 року відбулося обговорення, яке включало в себе розгляд пропозицій щодо зміни транспортного руху на вул. Професорській та перетворень простору поблизу Львівського будинку органної та камерної музики.

Якими повинні бути пішохідні зони вздовж вулиці Степана Бандери?

Спеціалісти ЛКП “Інститут просторового розвитку” на замовлення команди проекту “Вулиця для всіх” розробили пропозицію, яка може стати робочою при перетворенні пішохідних зон вздовж вулиці Степана Бандери. Так, концепція облаштування була розроблена на основі результатів обговорення від 20 квітня 2017 року та «Urban Cafe» від 10 жовтня 2016 року.

Скачать новые шаблоны Joomla!