Аналітичні зустрічі щодо громадського простору біля Будинку органної та камерної музики /Костелу Марії Магдалини

На аналітичному воркшопі, метою якого було здійснити аналіз громадського простору біля Будинку органної та камерної музики/Костелу Марії Магдалини, взяло участь 9 учасників, серед яких експерти у сфері аналізу та планування транспорту, архітектори, містопланувальники.

Цей воркшоп є продовженням громадського обговорення, яке відбулося 16.03.2017 (детальний опис обговорення за посиланням goo.gl/MG6wvl), з використанням висновків/рекомендацій на основі моделювання транспортного руху на вул. Професорській.

Основними питаннями, які піддалися аналізу, під час вокршопу були: асоціації щодо простору, які виникли в учасників воркшопу та аналіз різних аспектів громадського простору. Звісно було досліджено зв'язки, зокрема, яким чином простір пов'язаний із навколишніми територіями, зв'язок із культовими спорудами, довколишніми установами тощо.

Серед іншого обговорювали такі питання:

  • роль простору в місті
  • зв’язки, які творить(-ять) цей простір
  • фунціональне використання простору сьогодні
  • користувачі простору
  • матеріали та елементи дизайну простору

Зауважимо, що тільки після обговорення цих питань, ми зможемо приступити до розробки дизайн-концепції.

Учасники зустрічі визначили основні переваги простору та проаналізували його головні функціональні структури. Було зазначено, що рівень використання простору працівниками Органного залу та Костелу Марії Магдалини та пішоходами є постійним.

Зазначимо, що в межах воркшопу було досліджено громадський прострір як місце де добре видно місто, а також як територію, яка оточена насиченою транспортною інфраструктурою (навколо громадського простору та в межах громадського простору).

Результати досліджень будуть використані при розробці концепції громадського простору.

Деталі та звіти учасників згодом!

Скачать новые шаблоны Joomla!