Опис відео симуляції руху на вулиці Степана Бандери

Коротко про відео симуляції руху на вулиці Степана Бандери, які розробили фахівці компанії А+С Україна відповідно до вихідних даних, наданих менеджерами проекту «Вулиця для всіх».

ПЕРША ВІДЕСИМУЛЯЦІЯ:

 

Це симуляція існуючого стану в ранковий час пік, на котрому можемо побачити всіх учасників руху, а також є свої особливості, наприклад, як індивідуальний транспорт випереджає на підходах до вузла трамвай та об’їжджає громадський транспорт по центральній реверсивній смузі в місцях його зупинки. Також в ній показано паркування по середині проїжджої частини в районі вулиці Єфремова показано як люди переходять дорогу на неіснуючому пішохідному переході.


ДРУГА ВІДЕСИМУЛЯЦІЯ:

 

На цьому відео відтворений вже проектний варіант теж в ранковий час пік. В даному варіанті показано як індивідуальний транспорт йде слідом за громадським транспортом (теж зупиняється та очікує в місцях зупинки громадського транспорту).

Слід зазначити, що в даному варіанті збільшується допустима швидкість індивідуального та громадського транспорту до 50км\год, за рахунок замінення бруківки на асфальтобетон, що повинно компенсувати затримки в місцях зупинок ГТ. Також показані доріжки для велосипедистів та паркування між деревами. Біля вулиці Єфремова показано новоутворений (легалізований) пішохідний перехід, а на перетині Карпінського-Бандери - Коновальця утворюється ще один світлофорний об'єкт.

ТРЕТІЙ ВІДЕОРОЛИК:

 

Це відео є підпроектним рішенням до проектного варіанту котрий відрізняється лише тим, що на підході до перетину вул.Бандери- вул. Антоновича (як їхати з центру) з’являється смуга для правоповоротного маневру.

Скачать новые шаблоны Joomla!