Можливі перетворення простору поблизу церкви св. Ольги та Єлизавети: воркшоп спільно з користувачами простору

В рамках проекту «Вулиця для всіх» були передбачені процеси комунікації із зацікавленими сторонами щодо можливих змін та перетворень потенційних громадських просторів вздовж вулиці Степана Бандери, а також реконструкції одного із просторів, на основі побажань мешканців та користувачів.

 

Саме тому, команда проекту спільно з архітекторкою, Ольгою Кирворучко, організувала та провела воркшоп щодо перетворення простору, скверу біля церкви св.Ольги та Єлизавети.

До цього обговорення були залучені, в першу чергу, мешканці вулиці Степана Бандери та громада церкви, адже самі ці категорії людей є найбільш зацікавленими у процесі створення або перетворення (нового) простору. Звісно, всі бажаючі також мали можливість долучитися до зустрічі та подати всі свої зауваження.

В результаті обговорення, всі учасники воркшопу подали свої побажання та зауваження щодо можливого перетворення території сквері поблизу церкви св.Ольги та Єлизавети, ці дані були зафіксовані. Варто зауважити, що всі побажання від мешканців та активістів міста будуть використовуватися в процесі створення ескізного проекту щодо перетворення цієї території.

Коротка аналітика про простір від архітекторки Ольги Криворучко.

В процесі обговорення: ФОТО.

Скачать новые шаблоны Joomla!