Громадський простір біля Львівського будинку органної та камерної музики: нові бачення та пропозиції

В рамках вересневого інтенсиву “Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії”, 19 вересня 2017 року відбулося обговорення, яке включало в себе розгляд пропозицій щодо зміни транспортного руху на вул. Професорській та перетворень простору поблизу Львівського будинку органної та камерної музики.

 

Роман Зубачик, начальник відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодору», представив присутнім проведений аналіз руху транспорту та пішохідних потоків в районі вулиці Професорської та прилеглих до неї вулиць, а також представив напрацьовану пропозицію з перетворення цієї вулиці на пішохідну з наведенням наступних причин: транзитне використання вулиці автомобільним транспортом, через високу швидкість руху автомобілів підвищена небезпека для пішоходів – студентів, батьків з дітьми, розділяюча артерія єдиного університетського кампусу. Представлено змодельований вплив на рух транспорту на прилеглих, а також інших головних транспортних артеріях поблизу. Представлено можливу розв’язку у випадку перекриття вул. Професорської.

Після презентації відбулося обговорення щодо доцільності перекриття вул. Професорської. Тут думки присутніх розділилися: частина мешканців висловлювалася проти, на жаль, без вказання аргументів; інша частина висловлювала схвалення щодо об’єднання території НУ «Львівська політехніка» в єдиний комплекс зі зменшенням ризику транспортних пригод для пішоходів, збільшення території пішохідної зони, що призведе до що призведе до її активнішого використання, а також активнішого користування бібліотеки. При цьому було звернено увагу на ризик блокування громадського транспорту на вул.Коперника (як пропозиція – виділена смуга), наявність на вул.Шашкевича навчального закладу – відповідно ризик для учнів через збільшення потоку транспорту. Було звернено увагу на паркінг при виїзді з вул.Дорошенка на вул.С.Бандери, який створює аварійні ситуації.

Друга частина зустрічі стосувалася безпосередньо облаштування простору довкола Львівського будинку органної та камерної музики, включно із вул. Професорською, яка у вихідному завданні для архітекторів була задана як пішохідна. У презентації, архітектори Антон Коломєйцев та Роман Крушельницький, представили детально проведений аналіз містобудівної ситуації довкола цього простору та його поєднання з іншими пішохідними і зеленими зонами міста. Також, базуючись на проведеному аналізі, представили пропозиції щодо облаштування та використання даного простору.

Деталі обговорення 19.09.2017

Скачать новые шаблоны Joomla!